Reklamy ►SEM◄ jinak ignoruju!

Prosím o kliknutí, klidně i pravidelně! → http://

Březen 2012

Herni.cz

7. března 2012 v 21:20 | Suši |  Info
Zdravíčko člobrdové!
Už je to nějakej ten pátek, co navštěvuju boží herní stránku, kde se vždycky dokážu suprově zabavit, a co víc - je to česky, tudíž nemusím nic překládat a mít v nový záložce otevřenej google translator. =DD Já vim, tlachám tu o blbinách, ale tohle je jen jeden z mnoha důvodů, proč na herni.cz chodím. Nejsou tam jen hry, děcka - dá se tam najít i několikero seriálů jako např. Griffinovi nebo Futurama (to jsou jedny zmejch nej seriálů! 0=P).
Nic se zde nemusí platit, všechno je free, za což je většina lidí většinou ráda, takže další důvod navíc, proč to zkusit ne? =D

Plus ještě ke všemu máte po registraci spousty výhod! Možnost navstavení jiného vzhledu (na výběr je i holčičí) a se svým účtem se můžete zúčastňovat i suprových soutěží o ještě suprovější ceny! Momentálně frčí jarní soutěž, která spočívá ve psaní článků (pak se zde vyskytují ještě například soutěže o největší skóre v nějakých určitých hrách, nasbírání nejvíc hlasů přes kliknutí na odkaz...) způsobů a možností je opravdu hodně, tak proč to nezkusit? Vážně to není žádnej fail, tak se neostýchejte a zaregistrujte se ještě dnes!


Mám zde spoustu oblíbených her, mezi které patří například "Reimagine The Game", což je série miniher pokaždé na jiné téma. Jde o to, že máte vždycky nějaké témato, v němž je jeden nebo více levílků, které musíte překonat. Témata jsou například filmy a seriály nebo hvězdy (jako třeba Ztraceni, Lady Gaga...), dále se zde nachází pár levelů se Stevem Jobsem, facebookem, youtubem... je to poměrně sranda a pouštím si to vždy když potřebuju zahnat nudu. =D Doporučuju, vždy, když to vypnete se vám hra uloží a vy začínáte od začátku toho levelu, kde jste naposledy skončili...


Ale abych to tu neprotahovala do haleluja, prostě stručně a jasně: Zkuste si pár her na www.herni.cz a pochopíte, že je to rauš! =D Zábavička na každý den!

(info: na některé obrázky lze kliknout a dostanete se i na web)
nathalkasimova