Reklamy ►SEM◄ jinak ignoruju!

Prosím o kliknutí, klidně i pravidelně! → http://

Jak vytvořit design v PF

3. srpna 2010 v 15:18 | nathalkasimova |  Návody
Je tu velmi jednoduchý postup, jak vytvořit svůj vlastní design v PF!!!
1.)Otevři si PF(photo filter),a dej NOVÝ o velikosti:šířka 1200 a výška 900.
2.)Tedˇsi zvol jakou chceš barvu pozadí(viz.panel s barvami).
3.)Klikni na plechovku s barvou(vyplňování), která je také v panelu na pravo.Vybarvi pozadí.
4.)Když chceš mít i strukturu pozadí klikni na filtry(viz.panel nahoře). Dej struktura já dám např.popraskaná.Samozřejmě strukturu dávat nemusíš.
5.)Tedˇsi otevři soubor, kde máš obrázky.Vyber si maximálně pět obrázků, ale nejméně dva.Obrázky otevři a klikni na ně pravým tlačítkem myši.Dej kopírovat.
6.)Tentokrát klikni pravým tlačítkem myši na tvé pozadí v PF a dej vložit. Takto postup opakuj, dokud tam nebudeš mít všechny obrázky co sis vybral/a.
7.)Obrázky seřadˇtak, aby se ti tam všechny vešli.Popřípadě jich pár vyjmni. Pokud mají obrázky pozadí,klikni na průhlednou barvu(viz.panel nahoře). Objeví se ti tam 1.tabulka dej ANO,a když se ti tam objeví ta druhá dej OK.
8.)Pokud ti pozadí obrázku nezmizí,zkus ho vybarvit stejnou barvou jako máš pozadí,nebo ho nasprejuj(viz.panel vpavo).Pozadí obrázku sprejuj tak dlouho, dokud ti celé nezmizí.Při sprejování si můžeš nastavit množství i rozptyl.
9.)Když už máš jen čisté pozadí z obrázky,můžeš si vzít speciální štětce(viz.panel vpravo).Tady máš na výběr několik tvarů, např. kroužky. Můžeš si zvolit barvu tvarů,které zrovna použiješ.Moc to nepřeháněj, aby to nebylo příliš barevné.Můžeš použít cokoliv jiného z Photo filteru!
10.)Jakmile skončíš s experimenty, tvůj design musíš uložit!!! Dej SOUBOR(viz panel nahoře), uložit jako...zvol název tvého designu(na konci názvu musíš mít .jpg nebo .gif)!!!Tedˇbezpečně ulož do tvé složky např. obrázků a potom si design nastav na tvůj blogísek!!! Tááák to je vše, doufám, že jsem ti alespoň trochu pomohla.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama